Poradna E-Bezpečí

Dostal/a ses do obtížné životní situace spojené s internetem či mobilními telefony? Někdo ti vyhrožuje, vydírá, zastrašuje a používá k tomu internet či mobilní telefon? Víš o kyberšikaně, kybergroomingu, sextingu, zneužití osobních údajů a dalších nebezpečích? Přemlouvá tě někdo prostřednictvím internetu či mobilního telefonu k osobní schůzce? Máš strach kontaktovat policii?

Neváhej a napiš do naší poradny! Pomůžeme ti!

O škole

foto 2763Jsme vesnická škola se všemi devíti ročníky a družinou. Chceme být školou pro děti a jejich rodiče. Proto se snažíme do našeho dění vtáhnout právě i maminky a tatínky. Chceme, aby se u nás děti něco naučily, aby něco zažily a aby je to i bavilo.

Po vyučování u nás mohou děti navštěvovat mnoho kroužků: Palv sd cl7a

• Sólový zpěv
  • Hra na klavír
  • Orientální tance
  • Keramický kroužek
  • Hra na flétnu
  • Hra na kytaru
  • Počítačový kroužek
  • Jazykový kroužek
  • Anglický jazyk
  • Sálová kopaná a další.

Každoročně pořádáme před Vánocemi i Velikonocemi sváteční dílny, kde žáci tvoří tradiční výrobky, které si potom mohou koupit nejen jejich rodiče, ale i ostatní obyvatelé Sokolnic.

Neustále modernizujeme a naštěstí na to nejsme sami. Naši první interaktivní tabuli jsme pořídili díky TJ Sokol Sokolnice. Dnes už jich máme celkem 8 - z části zaplacených, stejně jako nová počítačová učebna, z evropské dotace. Sportujeme na novém obecním hřišti.