Zahájení školního roku 2020/2021

Zahájení školního roku 2020/2021 proběhne následovně:

Dne 1. 9. 2020 čeká žáky prvních tříd nejprve slavnostní přivítání panem starostou a paní matrikářkou na OÚ v Sokolnicích, které začne v 8:00 hodin. Paní učitelky budou čekat na žáky a jejich doprovod před budovou OÚ již v 7:50 hodin. Poté všichni společně přejdou do budovy školy, kde budou žáci a rodiče přivítáni panem ředitelem a poté jim třídní učitelky a paní vychovatelka předají nejdůležitější informace k začátku školního roku. Vše by se mělo stihnout do 9:30 hodin. Následně půjdou žáci domů.

Žáci 2. – 9. tříd se sejdou v 8:55 hodin na školním dvoře, kde si je převezmou třídní učitelé a odeberou se společně do svých tříd. V 9:00 hodin je slavnostně přivítá pan ředitel a poté jim třídní učitelé sdělí informace k začátku školního roku. Přibližně v 9:30 hodin půjdou žáci domů.

Společné slavnostní zahájení v sokolovně letos z důvodu omezení možnosti nákazy COVID-19 nebude, děkujeme za pochopení.

Školní družina a školní jídelna bude v provozu od 2. 9. 2020.