Lyžařský kurz Němčičky 2017

Letos se mohli žáci 2.-5.tříd opět zúčastnit lyžařského výcvikového kurzu v Němčičkách a tuto možnost nakonec využilo 38 dětí naší školy. Oproti loňskému roku jsme si díky letošní "pořádné" zimě na svahu užívali dostatek sněhu a nemuseli jsme tak lyžovat jen na "kartáčích". Počasí nám celý týden také celkem přálo, zastihla nás jen jedna  dešťová přeháňka, jinak pršelo jen dopoledne, když jsme se ještě učili ve škole. Skvělá zpráva je, že se všechny děti naučily lyžovat (měli jsme 12 úplných začátečníků), všechny to bavilo a nejraději by jezdily na svahu celý den. Poslední den čekal na děti závěrečný závod ve slalomu, který všichni žáci úspěšně dokončili a mohli se radovat z diplomu a nějaké sladkosti. Fotografie a video najdete na FB školy.