LVK Němčičky 2017 - důležité informace

Žáci druhých až pátých tříd měli letos opět možnost přihlásit se na LVK v Němčičkách. Kurz se bude konat 20.-24.2.2017. Od školy se bude odjíždět přibližně ve 12:10, účastníci kurzu budou končit ve škole dříve, aby stihli v jídelně oběd (čas ještě upřesníme). Kdo nechodí do jídelny, může chodit na oběd domů nebo si bude muset nosit ještě jednu velkou svačinu.

Každý den budou děti na svahu od 13:00 do 16:00 (včetně přestávky, dejte dětem s sebou do malého batůžku i menší svačinu a pití). Návrat ke škole bude cca v 16:45, prosíme o včasné vyzvednutí dětí.

Veškeré lyžařské vybavení bude zůstávat v Němčičkách, povezeme ho první den tam a poslední den zpět. Lyžáky, helmu a lyže dětem viditelně podepište (nejlépe páska s velkým jménem, aby i instrukoři věděli, jak na děti volat), často si totiž své věci nepoznají.

Oblékat do lyžařského se budou děti ve škole, po návratu se opět ve škole převléknou do "civilu". Prosím, nedávejte dětem nové a drahé oblečení - nejedeme tam na módní přehlídku, mohou se zamazat od bláta, oleje, apod.!!! Do 15.2.2017 je zapotřebí zaplatit zálohu 700 Kč. Každé dítě bude mít doklad o odborném seřízení lyží!!!

Přímo v areálu si můžete zapůjčit pro děti lyžařské vybavení. Zde jsou k tomuto informace od provozovatele areálu:

- Půjčujeme lyže, boty, lyžařské helmy a hole – nepůjčujeme oblečení ani lyžařské brýle

- Vybavení není možné rezervovat předem ani telefonicky ani mailem, vybavíme všechny zájemce

- Vybavení půjčujeme výhradně v sobotu a neděli, které těsně předchází výcviku – dříve nemáme co půjčovat, vybavení využívají děti z předcházejí školy

- Doporučený čas pro vypůjčení po oba dny je od 9:00 do 12:30 z důvodu menšího provozu v půjčovně

- Při půjčování je nutná přítomnost dítěte, kterému se vybavení půjčuje – měříme, vážíme apod.

- Pokud má dítě vlastní boty/lyže, je pro přípravu půjčovaného kusu nutné vlastní vybavení přinést s sebou

- Zapůjčené vybavení zůstává v půjčovně, vše připravené si vyzvedne dítě v pondělí před zahájením vlastní výuky

- Veškeré vybavení zůstává po celý týden v úschovně areálu, v pátek děti vše vrací do půjčovny hromadně (a to všechny zapůjčené kusy současně)

- Platba za půjčované vybavení se řeší prostřednictvím školy vždy v pátek při skončení výuky – seznamy s cenami půjčovného obdrží učitelé dle skutečnosti