MORAVSKÝ HALOVÝ 5BOJ OVOV

Ve středu 7.12. poprvé naše škola vyslala reprezentanty na halový pětiboj (běh s driblingem na 2 minuty, leh-sedy na 2 minuty, přeskok švihadla na 2 minuty, hod medicinbalem přes hlavu vzad, trojskok z místa). Družstvo bylo složeno ze 4 chlapců a 4 dívek (rok narození 2003-2006). A nevedli jsme si vůbec špatně - od Šárky Kašpárkové jsme převzali diplom za krásné 11.místo. Ještě lépe jsme si vedli v jednotlivcích, kde byla například Anika U. ve své kategorii na 4.místě, Verča M. na 6.místě, Adéla F. na 6.místě a David J. také na 6.místě. Ovšem poděkování zaslouží všichni reprezentanti. Do příštího ročníku potrénujeme a budeme ještě lepší. Nominace se bude dělat na základě výkonů v hodinách tělesné výchovy a z různých soutěží (např. Železný mužíček). Celkové výsledky najdete zde: http://www.ceskosportuje.cz/…/moravsky-halovy-5boj-2016-kom…

 

VytisknoutE-mail