Závody ve šplhu a postup florbalistek do kraje

V úterý 21.11.2017 se naši žáci zúčastnili okrskového kola ve šplhu v Židlochovicích, ale příliš se nám nedařilo. V družstvech jsme obsadili poslední páté místo. Ovšem máme alespoň jeden dílčí úspěch - Nikolka byla nejrychlejší ve své kategorii dívek z 6.tříd (y) Našim reprezentantům gratulujeme a věříme, že příště to bude lepší :)

Naopak skvěle se dařilo našim florbalistkám z 6. a 7.třídy, které ve středu 22.11.2017 uspěly na turnaji v Těšanech. Nejprve holky porazily ve skupině ZŠ Pohořelice 4:1 a ZŠ Modřice 12:0. V semifinále si poradily se ZŠ Těšany 7:1 a ve finále, kde se bojovalo také o postup do krajského finále, si naše děvčata opět poradila se ZŠ Pohořelice, tentokrát 6:5. Navíc se nejlepší střelkyní stala Verča M. (14 branek), nejlepší nahrávačkou Bára M. (7 asistencí), nejvíce kanadských bodů si připsala opět Verča M. (14+4) a nejužitečnější hráčkou turnaje se stala Viky H. (y) Ovšem poděkování a uznání patří všem reprezentantkám, protože všechny jsou součástí týmu a všechny přispěly svou měrou k postupu do kraje (y) Gratulujeme :D

Florbal - turnaje chlapců 6.+7.třída a 8.+9.třída

Ve středu 1.11.2017 se náš florbalový tým, složený z chlapců ze 6.a 7.třídy, zúčastnil okrskového kola v Mokré. Bohužel i přes obrovskou snahu se našemu týmu výsledkově nedařilo a obsadili jsme konečné 6.místo. Obdobně se "dařilo" i chlapcům z 8. a 9.třídy na stejném turnaji hned následující pondělí. Přesto všem reprezentantům za příkladnou reprezentaci školy děkujeme a věříme, že za rok obsadíme vyšší příčky.

Další úspěch našich florbalistek

Dnes se konalo v Těšanech okrskové kolo ve florbale pro dívky 8. a 9.tříd a přestože jsme měli suverénně nejmladší tým, celý turnaj jsme vyhráli. Nejdříve naše děvčata přehrála Gymnázium Šlapanice 8:1, poté ZŠ Pozořice 23:0 a na závěr v zápase o první místo i ZŠ Těšany 8:6. Moc všem děvčatům gratulujeme :)