Zahájení školního roku 2020/2021

Zahájení školního roku 2020/2021 proběhne následovně:

Dne 1. 9. 2020 čeká žáky prvních tříd nejprve slavnostní přivítání panem starostou a paní matrikářkou na OÚ v Sokolnicích, které začne v 8:00 hodin. Paní učitelky budou čekat na žáky a jejich doprovod před budovou OÚ již v 7:50 hodin. Poté všichni společně přejdou do budovy školy, kde budou žáci a rodiče přivítáni panem ředitelem a poté jim třídní učitelky a paní vychovatelka předají nejdůležitější informace k začátku školního roku. Vše by se mělo stihnout do 9:30 hodin. Následně půjdou žáci domů.

Žáci 2. – 9. tříd se sejdou v 8:55 hodin na školním dvoře, kde si je převezmou třídní učitelé a odeberou se společně do svých tříd. V 9:00 hodin je slavnostně přivítá pan ředitel a poté jim třídní učitelé sdělí informace k začátku školního roku. Přibližně v 9:30 hodin půjdou žáci domů.

Společné slavnostní zahájení v sokolovně letos z důvodu omezení možnosti nákazy COVID-19 nebude, děkujeme za pochopení.

Školní družina a školní jídelna bude v provozu od 2. 9. 2020.

VytisknoutE-mail

Závody ve šplhu a postup florbalistek do kraje

V úterý 21.11.2017 se naši žáci zúčastnili okrskového kola ve šplhu v Židlochovicích, ale příliš se nám nedařilo. V družstvech jsme obsadili poslední páté místo. Ovšem máme alespoň jeden dílčí úspěch - Nikolka byla nejrychlejší ve své kategorii dívek z 6.tříd (y) Našim reprezentantům gratulujeme a věříme, že příště to bude lepší :)

Naopak skvěle se dařilo našim florbalistkám z 6. a 7.třídy, které ve středu 22.11.2017 uspěly na turnaji v Těšanech. Nejprve holky porazily ve skupině ZŠ Pohořelice 4:1 a ZŠ Modřice 12:0. V semifinále si poradily se ZŠ Těšany 7:1 a ve finále, kde se bojovalo také o postup do krajského finále, si naše děvčata opět poradila se ZŠ Pohořelice, tentokrát 6:5. Navíc se nejlepší střelkyní stala Verča M. (14 branek), nejlepší nahrávačkou Bára M. (7 asistencí), nejvíce kanadských bodů si připsala opět Verča M. (14+4) a nejužitečnější hráčkou turnaje se stala Viky H. (y) Ovšem poděkování a uznání patří všem reprezentantkám, protože všechny jsou součástí týmu a všechny přispěly svou měrou k postupu do kraje (y) Gratulujeme :D

VytisknoutE-mail