Školní liga v miniházené 2017/18

Školní liga v miniházené - 1.kolo, Újezd u Brna
1.-3.třída: Sokolnice - Měnín 12:10, Újezd - Telnice 19:6, Měnín - Telnice 23:4, Sokolnice - Újezd 10:16, Újezd - Měnín 19:6, Telnice - Sokolnice 4:15
4.-5.třída: Újezd - Telnice 23:21, Sokolnice - Měnín 16:18, Telnice - Měnín 32:25, Újezd - Sokolnice 21:15, Sokolnice - Telnice 14:18, Měnín - Újezd 12:22

Logická olympiáda 2017

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2017 - Rádi bychom pozvali žáky naší školy k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádané Mensou ČR. KAŽDÝ soutěžící se musí letos opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2017.

V období registrace probíhá korespondenční soutěž, kterou najdete v menu nahoře na záložce "KORESP. SOUTĚŽ". Jeden vylosovaný výherce v každé věkové kategorii vyhraje hlavolam.

Další informace o Logické olympiádě 2017 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže. Tak neváhejte a zkuste si to, třeba se Vám podaří postoupit až do republikového finále, stejně jako našemu bývalému žákovi Markovi :)

Železný mužíček 2016/17

A máme úspěšně za sebou i každoroční soutěž ve sportovním víceboji - "Železný mužíček". Kvůli počasí jsme museli závody nejdříve přesunout na jiný termín a poté i snížit počet disciplín na pět. Ale to snahu žáků nijak neovlivnilo. Opět jsem viděli velmi kvalitní výkony a všechny závody byly vyrovnané a napínavé až do konce. Potlesk si samozřejmě zaslouží všichni soutěžící (a rozhodčí), ale tak jako každý rok, vyhlásili a ocenili jsme tři nejlepší z každé kategorie. A navíc se opět celkoví vítězové z I. a II.stupně zapsali navždy na putovní pohár, který je celý rok vystaven ve škole. Gratulujeme všem :)

Olympijský běh 2017

Po roce se naše škola opět zúčastnila největší běžecké akce u nás, kterou je "Olympijský běh". V zámeckém parku si tak dobrovolně zasportovala drtivá většina našich žáků a naplnila tak cíl tohoto běhu - připomenout si olympijskou myšlenku, rozhýbat tělo a užít si běh s ostatními :) Celkem se v celé ČR do "závodu" zaregistrovalo 71 397 běžců. Už se těšíme na další ročník.