Zápis do 1. třídy 2020

 

 Vzhledem k mimořádné situaci se mění průběh zápisu na ZŠ Sokolnice.

Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí od 1. do 30.4.2020 a bude se skládat ze dvou kroků

1. vyplnění elektronické žádosti o zápis/o odklad na webu.

2. doručení potvrzené žádosti do školy: elektronicky - datovou schránkou nebo e-mailem s elektronickým podpisem nebo osobně na základě rezervace v elektronickém rezervačním systému, který zajistí, aby v budově nedocházelo ke shlukování osob (v tomto případě stačí on-line žádost vyplnit, vytištěna bude přímo ve škole).

 

Informace k zápisu si přečtěte zde.

Desatero k zápisu pro rodiče.

VytisknoutE-mail

Závody ve šplhu a postup florbalistek do kraje

V úterý 21.11.2017 se naši žáci zúčastnili okrskového kola ve šplhu v Židlochovicích, ale příliš se nám nedařilo. V družstvech jsme obsadili poslední páté místo. Ovšem máme alespoň jeden dílčí úspěch - Nikolka byla nejrychlejší ve své kategorii dívek z 6.tříd (y) Našim reprezentantům gratulujeme a věříme, že příště to bude lepší :)

Naopak skvěle se dařilo našim florbalistkám z 6. a 7.třídy, které ve středu 22.11.2017 uspěly na turnaji v Těšanech. Nejprve holky porazily ve skupině ZŠ Pohořelice 4:1 a ZŠ Modřice 12:0. V semifinále si poradily se ZŠ Těšany 7:1 a ve finále, kde se bojovalo také o postup do krajského finále, si naše děvčata opět poradila se ZŠ Pohořelice, tentokrát 6:5. Navíc se nejlepší střelkyní stala Verča M. (14 branek), nejlepší nahrávačkou Bára M. (7 asistencí), nejvíce kanadských bodů si připsala opět Verča M. (14+4) a nejužitečnější hráčkou turnaje se stala Viky H. (y) Ovšem poděkování a uznání patří všem reprezentantkám, protože všechny jsou součástí týmu a všechny přispěly svou měrou k postupu do kraje (y) Gratulujeme :D

VytisknoutE-mail