Mimořádný folklórní koncert

Zveme vás na mimořádný koncert folklórní hudby plný hudby, tance, zpěvu a humoru.

Přijďte se pobavit a odreagovat od předvánočních stresů!

cimbal

Jedním z účinkujících je jeden z našich učitelů Jakub Ilík, který tuto událost popisuje následovně:

"Po dlouhém zahraničním turné, na kterém chyběl New York, Paříž a dokonce i Londýn, přijíždí se svým programem krásných moravských písní "Cimbálová muzika tvojého dědy" na závěrečnou předvánoční sladkou tečku koncertovat do Sokolnic. Provede Vás moravským Slováckem písničkou i tancem a nedivte se, na konci se bude i zpívat. Nevěříte? Věřte!"

O škole

foto 2763Jsme vesnická škola se všemi devíti ročníky a družinou. Chceme být školou pro děti a jejich rodiče. Proto se snažíme do našeho dění vtáhnout právě i maminky a tatínky. Chceme, aby se u nás děti něco naučily, aby něco zažily a aby je to i bavilo.

Po vyučování u nás mohou děti navštěvovat mnoho kroužků: Palv sd cl7a

• Sólový zpěv
  • Hra na klavír
  • Orientální tance
  • Keramický kroužek
  • Hra na flétnu
  • Hra na kytaru
  • Počítačový kroužek
  • Jazykový kroužek
  • Anglický jazyk
  • Sálová kopaná a další.

Každoročně pořádáme před Vánocemi i Velikonocemi sváteční dílny, kde žáci tvoří tradiční výrobky, které si potom mohou koupit nejen jejich rodiče, ale i ostatní obyvatelé Sokolnic.

Neustále modernizujeme a naštěstí na to nejsme sami. Naši první interaktivní tabuli jsme pořídili díky TJ Sokol Sokolnice. Dnes už jich máme celkem 8 - z části zaplacených, stejně jako nová počítačová učebna, z evropské dotace. Sportujeme na novém obecním hřišti.