Logická olympiáda 2017

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2017 - Rádi bychom pozvali žáky naší školy k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádané Mensou ČR. KAŽDÝ soutěžící se musí letos opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2017.

V období registrace probíhá korespondenční soutěž, kterou najdete v menu nahoře na záložce "KORESP. SOUTĚŽ". Jeden vylosovaný výherce v každé věkové kategorii vyhraje hlavolam.

Další informace o Logické olympiádě 2017 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže. Tak neváhejte a zkuste si to, třeba se Vám podaří postoupit až do republikového finále, stejně jako našemu bývalému žákovi Markovi :)

Keramika 2017

Již tradičně připravujeme keramický kurz.

V tomto kalendářním roce plánujeme ještě další dva kurzy: 11.10. + 25.10. a 1.11. + 15.11.,

Jedná se vždy o dvě 90minutové lekce, ve kterých si vytvoříte a poté naglazujete vlastní keramický výrobek ať už s adventní tématikou nebo malý dárek pro vaše blízké.

Cena je 150,- Kč pro důchodce, 200,- Kč pro ostatní sokolnické občany a pro přespolní cena činí 250,- Kč

Přihlášky na všechny kurzy posílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobně se přihlašujte v ředitelně ZŠ Sokolnice.